hakkimizda

Hakkimizda

Kocaeli oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız Retro Garage Restorasyon adı ile hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler günlük hayatta nerdeyse her yaştan insanın kullandığı araçlar üzerindendir ve hizmetlerimizde bu doğrultuda müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Firmamız birçok farklı hizmeti siz müşterilerimize sunmaktadır. Bu hizmet çeşitliliği sayesinde firmamız hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.


Firmamız birçok çeşit farklı hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları; klasik araç restorasyonu, kaporta tamiri, kaporta boyama, göçük düzeltme ve oto boyama gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm malzemeler uzun ömürlü bir hizmet sunmak için en kaliteli malzeme ve ürünleri kullanmaktadır. Yine müşteri memnuniyeti ve uzun ömürlü bir hizmet için firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlar tarafından yapılmaktadır.


Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli unsur olduğu ve büyük bir önem arz ettiği firmamızda sizlere her zaman en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet sunmaya özen göstermektedir. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağımıza emin bir şekilde sizleri beklemekteyiz.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin